Kříženci - vetšinou podobného typu některému z těchto plemen uvedených v orientečním ceníku, tam je cena podobná, např. kříženec, který se bude upravovat třeba jako knírač nebo bišonek, je brán v ceníku stejně jako toto plemeno

Pozor: Pokud zde v ceníku nenajdete Vašeho psa, zeptejte se, ale upravuji téměř všechna plemena a křížence.

Ceny se snažím udržovat, nenavyšovat a zákazník se v 95 % může spoléhat na stálé ceny kompletu Cena se bude lišit v případě pokud se zvolí náročnější varianta, kterou vyžadují některý typy střihů, nebo délka srsti. např. pudl, bišon, americký kokršpaněl (standard) Ceny v kompletech mám nastavené, tak aby majitel nemusel se svým pejskem nic dělat ) žádné domácí koupání a česání a nošení v rukách do salonu)… stačí přinést psa a za chvilku vracím upraveného, čistého a spokojeného fešáka. Pokud majitel nechce psa nechce využít kompletní služby, je to možné za určitých podmínek...viz samostatní stříhaní.

Provádím i péči v malém rozsahu např. vystříhání tlapek, oholení ouček štěńátkům, vystříhávání splstnatělých míst atd samostatně podle potřeb

A poslední co chci dodat :

Kdyby byl váš pes (kočka) z jakéhokoliv důvodu hodně zanedbaný, nestyďte se vůbec zavolat.. Za 20 let stříhání není nic co bych ještě neviděla.

POZOR

Neupravuji feny, které hárají - prosím přeobjednejte je.

Upravuju všechny pejsky od štěńátek, ale tady je ukázka ceny pro:

Úprava štěnátka Jorkšírek & Biewer před prvním stříháním

Cena 190 - 290 kč

Cena zahrnuje, ostříhání oušek, intimních partii, polštářků na nohách, mytí v profesionálních šamponech, kondicioner, česání, sušením Iontovým vysoušečem pro psy, provonění srsti

Samostatné Koupání a lehčí úprava

Jorkšírka & Bievra 260 - 390 kč

Cena zahrnuje, ostříhání oušek, intimních partii, polštářků na nohách, mytí v profesionálních šamponech, kondicioner, česání, sušení, navonění cena v závislosti na délce, hustotě a kvalitě srsti .. a potřeby podpůrných přípravků (rozčesávače a výživné přípravky))

Samostatné stříhání bez Koupání

Zahrnuje ostříhání pejska a ostříhání drápků..a použití kosmetiky Pozor : Pejsek musí být majitelem pečlivě vykoupaný vyčesaný, není možné aby přišel z venku mokrý a jinak ušpiněný proto zvažte ponechat profesionálně kompletně svěřit pejska do mé péče. Ceny mám nastavené, tak aby komplet byl cenově dostupný pro každého za dobré ceny. Ceny této služby se výrazně od kompletní péče neliší (od kompletní péče v orientačním ceníku).

Ceník

Samostatného koupání a sušení psů

Péče obsahuje, mytí v profesionální kosmetice 2x, vyfoukání línající srsti, vysušení, drápky.

mini pejsci od 150kč Jorkšírci od 190 kč typy buldočků a mopsíků do 350 kč Střední krátkosrsté plemena 250 - 480 kč typ dobrman 400 - 490 kč typ Labrador 450 - 550 kč typ Retriever 490 - 650 kč typ Bernský salašnický 590 - 790 kč typ obřího plemene s hustou srstí od 1000 Pokud nevíte cenu pro vašeho psa zeptejte se. Běžně využívají tyto služby také majitelé psů, před výstavou.

Ceník

Čištění análních žláz a následné ošetření

malý typ např jorkšír - 30 kč typ např. bišonek,shi - tzu 40 kč

Ceník

Depilace ušních vnitřních chloupků včetně vyčistění

celého ucha hloubkově i povrchově malý typ např .jorkšír 30 kč typ např. bišonek,shi -tzu 40 kč

Ceník

Čištění očního okolí

( pokud má pes mimořádně zanesené oči od slz a silný nános a budete chtít

více péče, než obvykle ( umytí, desinfekce, zklidnění bolavého místa 20 - 50 kč

Zábaly (masky) na srst všechny druhy, uhelná, bahenní, senior + od 90 - 150 kč ke kompletní péči

Na regeneraci srsti a kůže, pro vitalitu srsti, pro úlevu kůže od drbání, podráždění, pro krásnou srst

Luxusní bahenní masáž Petesthé celého těla ( mořské bahno) +220kč ke kompletní péči

Exklisivní masáže mořským bahnem pro ozdravení kůže, úlevu od nepříjemných pocitů svědění, detoxikaci, relaxaci.

Luxusní aromamasáž celého těla Petesthé

+220kč ke kompletní péči

výběr ze 6 ti olejů

Aroma koupel Petesthé výběr ( z 6 druhů minerálních aroma solí )

+90 - 120 kč ke kompletní péči

Proto kdyby byl váš pes z jakéhokoliv důvodu hodně zanedbaný, nestyďte se vůbec zavolat.. Za 20 let stříhání není nic co bych ještě neviděla a i takový pejsek je pro mě výzva.. budu se těšit z toho, že ho dám dohromady a jemu bude dobře :-)

Obrázky střihů najdete v mém salonu.., tak můžeme vybrat, co bude pejskovi slušet a vyhovovat. Mám zkušenosti a se vším poradím.

Ceny v kompletu mám nastavené, tak aby majitel nemusel se svým pejskem nic dělat… Pokud majitel nechce psa nechce využít kompletní služby, je to možné za určitých podmínek

Pozor

Neupravuji feny, které hárají - prosím přeobjednejte je.

Ráda vyjdu vstříc a budu se snažit, aby smě každý vybral ten správný sestřih pro psa, ať je jeho představa a potřeba jakákoliv.