Flash Intro - Služby v obrazech  
 
 
     
  Dobrý den, vítejte na stránkách mého psího salonu.

Jmenuji se Lenka Vacková a úprava psů je mým největším koníčkem a hlavně mým zaměstnáním.

Jsem velkou milovnicí všech zvířat. V prioritách mého života zvířata zaujímají ty nejvyšší příčky. Už jako malá holka jsem nad zvířaty přemýšlela a někdy litovala jejich osudy, se kterými jsem jako dítě nemohla nic udělat. Trápili mě špinaví, urousaní a zaběhlí psi, přála jsem jim lepší život. Kočky, které byly v zimě venku a mně přišlo, že nikomu nepatří a nemají kam jít. Šneci na silnicích po dešti, že je někdo přejede, protože to nestihnou na druhou stranu včas. Za koňmi jsem byla ochotná jít pěšky 15 km tam a 15 zpět v mrazu, abych tam s nimi mohla být a to jsem na nich ani nejezdila. Zvířata mi nikdy nebyla lhostejná.

Byla jsem si naprosto jistá, že v životě budou zvířata v mém povolání, jinak bych ten život nežila a litovala, že jsem pro to něco neudělala.

Od roku 2000 jsem se začala zajímat o úpravy psů a tato práce mě pohltila natolik, že jsem se začala intenzivně v tomto oboru vzdělávat.

V roce jsem 2001 jsem otevřela Psí salon v Nižboru a postupně jak přibívali pejsci, jsme z manželem postavili nový větší salon v roce 2008, který je rozdělen na obchůdek a střihací část. To abych se mohla naplno věnovat mé práci v pěkném klidném prostředí, kde si může zákazník posedět, než se mu pejsek upraví.

I když mojí hlavní náplní je pejsky upravovat a stříhat, tak možná právě proto, že po mém boku jsou zvířata pouze naháči. Žijí s námi dvě fenky čínských chocholatých psů (naháčků) Abbinka a Charlottka a dvě kočičky Bentley a Bella Donský Sphynx (naháči ) to určitě proto, abych na nich žádné chlupy nehledala a jen s nimi relaxovala

V roce 2010 se mi podařilo na Kladně otevřít pobočku, aniž by to byl původní záměr. Původně jsem chtěli otevřít obchods oblečky a doplňky pro pejsky a když jsme to zrealizovali, tak jaké to bylo překvapení, když se začali objevovat moji zákaznici, kteří za mnou jezdili na stříháni do Nižbora a tak bylo jasné, že je ráda zase ostříhám. Vzhledem k velikosti obchodu jsem mohla využít dalšího místa na salon a tak vznikl Psí salon Kladno.

Je to tak jak má být a vím, že v životě nic není náhoda a také jsem si jistá, že vždycky budu pracovat ve prospěch zvířat, protože jsou Můj osud, kterému jdu vstříc a jsem za to ráda.

Proto si dobře uvědomuji, že stříhání a jakékoliv úpravy, pes nemá rád a že kdyby bylo na něm, tak dobrovolně řekne : že mu to nevadí, jak vypadá a že to ještě vydrží ...

Jenomže také vím, že pes je náš společník, proto musíme dbát na to, aby se s ním dobře žilo, to znamená, že ta chvilka, za kterou ho dám dohromady, vydrží nějakou dobu a usnadní to život jemu i Vám.

U mě se nikdy nemůže stát, že bych se psem nedomluvila jinak, než po dobrém. Neuvazuji je, nekřičím na ně, neuhodím je a doopravdy mě nemohou naštvat. Udělám to naopak, dám jim mojí jistotu, ukáži, že to nic není, udělám to bez zbytečností v klidu za chvilku.

Uvědomuji si, že pes se stříhá po celý jeho život ( není to jen ted, když je to mladý, zdravý a plný síly, ale vím, že Uvědomuji si, že pes se stříhá po celý jeho život ( není to jen ted, když je to mladý, zdravý a plný síly, ale vím, že a já mu nebudu dělat z takové banality jako je úprava trauma.
 
     
 

Stříhání a úpravy psů

Stříhání a kompletní úpravy psů všech plemen, kříženců, perských koček. Také zajišťujeme koupání velkých plemen.

Můj psí salon je zaměřen na služby spojené s úpravou srsti psů všech plemen, kříženců a perských koček. Nabízím veškeré služby pro pohodlný život s vaším mazlíčkem, aby vypadal pěkně, čistě, upraveně a byla radost ho pohladit.

Objednávejte na   724317424   nebo pište   info@psi-salon.eu

Navštivte náš salon v Nižboru a nebo obchod na Kladně. Naši zákazníci tvrdí, že se nikde jinde nesetkali s takovým profesionálním přístupem jako u nás. Přesto vždy kladu důraz na to, aby se pejsek cítil příjemně a s tím je i spojená snaha eliminovat jakýkoliv stres, který by se mohl projevit na celkovém stavu pejska po apklikaci Vámi vybrané služby.

Mojim cílem je, aby jste se vraceli rádi nejen Vy, ale i Váš mazlíček.

  Více o službách >>
 
 
Professional Services for Dogs
Psí-Salon.EU © 2012 - 2015
Psí-Salon.EU provozuje autorizovaný distributor pro ČR a SR - Obchodní síť Oblečky pro Psy (OPP)
Služby pro pejsky poskytujeme na základě certifikace PetEsthé - Značka profesionální světové kvality (made in Japan)